Merdiven Güvenlik Filesi

Merdiven boşlukları  özellikle okullarda insanlar ve çocuklar için düşerek yaralanmaya neden olan büyük tehlikelerdendir. Bu sebeple merdiven boşluklarının mutlaka güvenlik ağı takılarak kapatılması gereklidir. Her geçen gün artan yüksek binalarda uygulanan İş Güvenliği önlemlerinden biride Merdiven Güvenlik Ağlarıdır.

Son dönemde okularda da sıkça uyguladığımız bir çözüm olan merdiven boşluğu filesi ile çocuklarımızın güvenliğini arttırıyoruz.

Aynı şekilde apartmanlarda kat aralarına uyguladığımız file uygulaması ile güvenliğe katkıda bulunuyoruz.

Merdive Güvenlik Filesi Çeşitleri

Adana Merdiven güvenlik ağı hizmetimiz de müşterilerimize farklı seçenekler sunabilme imkanımız vardır. Güvenlik fileleri 5mm yada 6mm kalınlığında 10*10 ve ya 15*15 göz aralığında olup tercihinize göre seçtiğiniz güvenlik filesiyle montaj yapma imkanımız vardır.

 Adana Güvenlik Filesi firması olarak Everest Filenin ekonomik dayanıklı ve kaliteli çözümlerinden faydalanmak için bizi arayın.

Bizi arayın.

Satış ve montajını yaptığımız Diğer Güvenlik filesi Hizmetlerimiz;
Balkon Güvenlik Ağı, Balkon Filesi , Kedi Koruma Filesi , Çocuk Güvenlik Filesi , Halı Saha Üstü File , Asansör Boşluğu Güvenlik Ağları , Merdiven Güvenlik Ağları , İnşaat Güvenlik Ağı , Kuş Filesi Kuşkonmaz Filesi , Dış Cephe Filesi Uygulamaları , Raf Koruma Filesi * Havuz Emniyet Filesi , Güvenlik Filesi Satış ve Montajı Kurulumu , Galeri Boşluğu Filesi , Balkon Filesi , Balkon Emniyet Filesi , File Montajı , Evcil hayvan filesi, Çocuk Filesi ,Kedi Filesi Balkon Filesi , Balkon Korkuluk Filesi , Balkon Koruma Filesi , Adana Balkon Filesi, Adana Balkon Koruma Filesi,+Adana Balkon Emniyet Filesi, Güvenlik Filesi , Bina Boşluğu Filesi Şaft Boşluğu File Montajı Güvenlik Filesi Kurulumu , Okul güvenlik filesi , Okul merdiven filesi , Halı Saha Çevre Filesi , Hastane Merdiven Güvenlik Filesi  Ağı , Merdiven Güvenlik Filesi uygulaması , Gölgeleme Filesi Gölgelik File